SOSYAL ETKİNLİKLER : Öğrencilerimiz ile birlikte düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Sosyal etkinliklerimiz ile öğrencilerimize moral ve motivasyon depoluyoruz.
FERAH - GENİŞ ODALARIMIZ : Odalarımız standartlar üzerinde ferah ve geniştir. Öğrencilerimizin ruhunu bunaltacak herşeyden kaçınıyoruz.
DİNLENME SALON : Sessiz sakin ve huzur dolu bir dinlenme salonu ile yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.
ATASAY KAMER MYO : Okula düzenli olarak servis yapılmakta olup; Şehir Merkezinde yaşamanın verdiği rahatlığı başka hiç bir yerde bulamayacaksınız.
GÜVENLİK HİZMETLERİ : Konaklamakta olan öğrencilerimiz ile personelin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, güvenlik kamerası ve 24 saat görevli personel bulundurulmaktadır. Tesisin dışarıdan gelecek her türlü muhtemel tehditlere karşı korunması; caydırıcı, önleyici ve durdurucu önlemlerin alınması amacı ile güvenlik açısından yurdun her türlü ihtiyacı tespit edilmekte, hazırlanan yönetmelikler ve profesyonel eğitim programları ile desteklenmektedir.
TEMİZLİK VE KAT HİZMETLERİ: Yurdun genel temizliği her gün yapılmakta olup, banyo, tuvalet temizliği isteğe göre yapılmaktadır. Nevresimler 2 haftada bir değiştirilmektedir. Banyolarda 24 saat sıcak suyumuz mevcuttur.
YEMEK HİZMETLERİ : Şık tasarımı, rahat ve hijyen koşullarıyla sabah açık büfe kahvaltı ve akşam çeşitli Yemeklerimiz kendi konusunda uzman aşçımız tarafından yurt mutfağında hijyenik olarak hazırlanıp öğrencilerimizin damak tadına sunulmaktadır.
   
İmkanlarımız
Avantajlarımız
Odalarımız
Haberler
Albüm
Ön Kayıt
İletişim
Tüm Hakları Saklıdır Copyright Bulut A.Ş. 2013